KreuStil Jetese

Serialet televizivë: 15 gratë më me stil të të gjitha kohërave

Jeni më shumë Olivia apo Sookie? Përgjigjen mund ta gjeni duke rikujtuar nëpërmjet galerisë së mësipërme 15 gratë më me stil në historinë e serialeve televizive. Protagonistet në fakt kanë bërë historinë e stilit nëpërmjet ekranit të vogël, duke nisur nga da Joan Collins-Alexis Colby e serialit “Dynasty” deri tek  Robin Wright-Claire Underwood i “ House of Cards”, dhe nuk mund të mos përmendet natyrisht edhe Sarah Jessica Parker-Carrie Bradshaw e “Sex and the City” apo Blake Lively dhe Leighton Meester në rolet e personazheve Serena van der Woodsen dhe Blair Waldorf  në “Gossip Girl”.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF