Rikthimi sensual i body-t

Sensuale nga mëngjesi në mbrëmje me body! Tentoni modelet më fashion të stinës

DESKTOP_body

Mos e quani thjesht atë “të brendshëm”, sepse këtë dimër trupi braktis veshjen tradicionale dhe bëhet një pjesë kyçe e veshjeve që shfaqet me krenari.

Harrojeni pallton tradicionale që mban të fshehur nën shtresat dhe shtresat e rrobave, këtë sezon body është lënë i ekspozuar dhe i veshur në mbrëmje në vend të bluzave, këmishave dhe t-shirt.

Protagonsit i pasarelave, këtë verë ishte në krye të klasifikimit  ndër veshjet top të dollapit dhe tashmë kthehet mes tendencave të modës së dimrit

Më shumë sexy se bluzat, me komod se korsetë, body është padyshim një nga rrobat më sensuale të sezonit, zgjedhja ideale për ato që duan të zbulojnë anën e tyre femërore pa sakrifikuar komoditetin.

Nga modelet e thjeshta, me mëngë të gjata, të përsosur për look-un rastësor, me ato në versionin e natës, me dantella, tyl, apo kadife. Ja modelet më trendy të modës të momentit.

oyshoOYSHO Body me kadife

2INTIMISSIMI Body me mëngë të gjata kadife

3TUXE BODYWEAR

4LPA Body i zi me zinxhir

5. body_maxandcoMAX&CO. Body në tekstil të ndritshëm

7. body_Eres_netaporterERES Body me dantellë

8. body_grigio_intimissimiINTIMISSIMI Body me kopsa mëngë të gjata

9. body_BCBGeneration_zalandoBCB GENERATION Body me kapërcim

10. body_AlexanderWang_MythersaT BY ALEXANDER WANG Body

11. mimi-a-le-mer

Body MIMI’ A’ LA MER

12. body_hmH&M Body

13. body_PepeJeans_zalandoPEPE JEANS Body pa mëngë

14. body_zara

ZARA Body

15. body_MossCopenaghen_ZalandoMOSS COPENHAGEN Body

16. body_freddyFREDDY Body

1

LA PERLA Body

6. body_adidasADIDAS Body

Previous ArticleNext Article