KreuCelebrity

Çfarë veshën Yjet në ‘After-Party-n’ e Met Gala?!

E hëna e parë e muajit Maj bën bashkë emrat më të njohur dhe fytyrat më të spikatura të botës së modës dhe filmit në një natë që mbahet mend gjatë. Ashtu si çdo vit edhe këtë edicion ishte menduar një temë eksluzive për Met Gala 2019; “Camp: Notes on Fashion”, që kishte në qendër veshjet e ekzagjeruara e të çuditshme.

Por çfarë veshën yjet në atë që quhet ‘After Party’?!

Rita Ora 

Bella Hadid

Candice Swanepoel and Joan Smalls

Candice Swanepoel

Dakota Johnson

Gigi Hadid

Hailey Bieber

Donatella Versace

Jared Leto

Joan Smalls

Kendall Jenner

Kim Kardashian

Kylie Jenner

Lewis Hamilton

Naomi Campbell

Serena Williams

Winnie Harlow

 

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF