KreuStil Jetese

Demi Moore priti kaq gjatë për biografinë dhe arsyeja lidhet me vajzat e saj!

Demi Moore ka zbuluar se ajo ka pritur kaq gjatë për të publikuar biografinë rrënqethëse të jetës së saj dhe këtë e ka bërë jo pa shkak.

Duke folur në një intervistë të fundit për Present Company, 56-vjeçarja ka treguar se ajo e mori vendimin për të pritur kaq gjatë për të mbrjtur vajzat e saj, të cilat më herët ishin shumë të reja për t’u ekspozuar në përmbajtjen e librit të saj.

Moore, në kujtimin e saj “Inside Out”, tha se ajo pinte dhe përdori shumë kokainë në të 20-at e saj, përpara se të shtrohet në nnjë klinikë rehabilitimi në mes të 1980-ave.

Ajo rrëfeu gjithashtu se kishte pasur një abort gjatë martesës së saj 2005-2011 me Ashton Kutcher.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF