KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e enjte 23 Janar 2020

Horoskopi ditor, e enjte 23 Janar 2020

Dashi

Do ndiheni shume mire sot pranë atij qe dashuroni dhe nuk do keni çfarë te kërkoni me shume. Mosmarrëveshjet e se kaluarës i keni lënë pas krahëve. Beqaret do jene me te vendosur se kurrë te fillojnë një histori dashurie me personin qe ka kohe qe i josh. te ardhurat duhet menaxhuar me shume përkujdes qe te mos ketë vështirësi.

Demi

Do jeni shume nervoze sot ne jetën tuaj ne çift dhe asgjë nuk do shkoje si duhet. Debatet do jene te forta duke qene se as partneri nuk do toleroje aspak. Beqaret do jene një dite normale. As takimet nuk do mungojnë, por as lidhje nuk do fillojnë. Dihet ende te prisni. Financat do kenë disa tronditje për shkak te shpenzimeve qe do ju duhet te kryeni.

Binjaket

Dielli do e bekoje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do pajtoheni me partnerin nëse keni pasur zënka dhe gjithçka do shkoje për mrekulli. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë me tepër se kaq. Për te stabilizuar financat duhet te mundoheni shume. Jo çdo gjë është aq e lehte sa duhet. Nëse duhet kërkoni ndihme.

Gaforrja

Dite goxha e turbullt kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh mire me partnerin dhe kjo mund te shkaktoje debate here pas here. Beqaret nuk duhet te pranojnë çdo lloj ftese pa qene te sigurte se ata persona nuk do ju bëjnë keq. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme dhe gjendja do jete goxha e stabilizuar.

Luani

Gjerat do ecin mire sot ne lidhjen tuaj. Do kuptoheni mire me partnerin dhe do jeni gati te bëni edhe ndonjë çmenduri te vogël. Beqaret do bëjnë çmos qe te fillojnë lidhje ose edhe ndonjë aventure. Vetmia është bere e padurueshme për ta. Me financat duhet te bëni kujdes. Po e tepruar me shpenzimet do keni goxha vështirësi me vone.

Virgjeresha

Tregohuni sa me te duruar sot me atë qe keni ne krah ne mënyrë qe te mos keni probleme, Ai nuk do jete ne ditën me te mire dhe here pas here do behet nervoz. Beqaret as sot nuk do e gjejnë personin e duhur dhe nuk do e ndryshojnë dot statusin. Klima yjore për sektorin e financave do jete e dyzuar. Matuni mire para se te hidhni çdo lloj hapi.

Peshorja

Yjet do sjellin harmoni dhe shume gëzim ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Gjithçka do jete edhe me e bukur se disa kohe me pare. Beqaret do takojnë disa persona interesante dhe do fillojnë histori dashurie pasionante. Neptuni do ju mbështesë mjaft ne planin financiar dhe do ju beje me te qarte për gjendjen ne te cilën ndodheni. Do mateni mire para se te hidhni çdo hap.

Akrepi

Partneri do jete gjate gjithë kohës i disponueshem sot ndaj jush dhe do ua plotësojë te gjitha dëshirat qe keni. Marrëdhënia ne çift do jete mjaft emocionuese. Beqaret nuk do jene ne ditën me te mire prandaj do duhet ende te presin për te gjetur personin e duhur. Financat do jene përgjithësisht te mira fale mënyrës shume te mire te menaxhimit.

Shigjetari

Tregohuni sa me realiste gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift nëse doni qe gjerat te ecin si duhet. Po ëndërruat shume do keni zhgënjime te mëdha. Beqaret do fiksohen pas dikujt dhe nuk do heqin dore derisa t’ia dalin mbanë. Financat do jete te qëndrueshme duke qene se do mateni disa here para se te kryeni çdo shpenzim. Bravo edhe për mënyrën e organizimit.

Bricjapi

Nuk do keni shume besim tek partneri juaj sot dhe gjate gjithë kohës do mundoheni ta kontrolloni atë. Kjo do jete mjaft bezdisëse për te dhe ndonjëherë acaruese. Jupiteri do sjelle fat për beqaret. Personi qe do behet pjese gjetes suaj do ju përshtatet ne çdo pike. Financat nuk do kenë vështirësinë me te vogël. Do e dini mire çfarë hapash te hidhni.

Ujori

Do ju duhet patjetër te merrni disa vendime te rëndësishme sot ne jetën tuaj ne çift sepse ka kohe qe gjerat nuk po ecin si i kishit menduar. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur dhe nuk do kenë durim te kërkojnë personin ideal. Financat do jene goxha te mira. Nuk pritet asnjë problem apo vështirësi ne këtë sektor kështu qe mund te rrini te qete.

Peshqit

Ka mundësi qe njeri prej jush te jete i shqetësuar për punën sot dhe jeta ne çift nuk do ece si duhet. Nuk do keni debate, por nuk do i kushtoni rëndësinë e duhur tjetrit. Beqaret Do jeni gati te bëjnë gjithçka vetëm për te filluar një lidhje. Vetmia ju ka ardhur ne maje te hundës. Buxhetin do e menaxhoni me shume përkujdes dhe nuk do keni vështirësi.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF