Recetë: Qofte per femije per 5 minuta!

Recetë për 5 minuta + 20 minuta pjekje!
Qofte për fëmijë (mua më pëlqyen më shumë në fakt 🤪)
Receta është shumë e thjeshtë:
Në një tas hedhim 3 kokrra vezë
Pasi i rrahim hedhim gjysmë kungull të grirë, një karrotë të grirë, pak djath kackavall të grirë, pak gjethe të grira spinaq, pak kripë dhe një lugë miell. I përziejmë dhe e hedhim në tavën e pjekjes, ku kemi shtruar letrën e kuzhinës. I pjekim për 20 minuta në 180 gradë.
Dhe VOILA!


#rrineshtepi #stayhome #coronavirus #gatuaj #receta #bordo #bordomagazine #recetatelexuesvetebordo #bordoisalifestyle

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article