KreuStil Jetese

Alarm trendi: në modë qenka dekolteja në formë zemre!

Dekolteja në formë zemre është ajo që ka tërhequr vëmendjen së fundi për një pamje më sensuale. Mbajtja e një dekolteje të tillë nxjerr në pah bustin dhe gjen përdorim si një veshjet më sport, ashtu dhe në ato të mbrëmjes. Yjet janë dashuruar pas këtij trendi dhe nuk ka asnjë dyshim që do ta shohim gjithkund këtë verë. Rosie Huntington-Whiteley, e cila këto vitet e fundit ka dalë në pah për një pjekuri stilistike për t`u admiruar me veshje elegante e të rafinuara, është një prej atyre që e adhuron këtë lloj dekolteje, e cila i jep kombinimeve të saj një pamje “glamour”.

Në Fashion Week e pamë gjithashtu të preferohej mjaft, ndërsa Selena Gomez, thjesht e adhuron këtë lloj dekolteje!

 

 

 

Yesterday was so much fun!! @jenniferaniston has been such a huge figure in my life. I love her humor, her grace and her heart! Check out the interview where I’m gushing over her the whole time!

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

 

Forever mood. #polaroids @themisspopo

A post shared by Evangelie Smyrniotaki (@styleheroine) on

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF