Lori Hoxha “hapi dyert” e garderobës dhe u fiksuam!

 Lori Hoxha njihet për stilin e saj të vecantë në të veshur dhe për rrobat luksoze. Ajo është mjaft aktive në Instagram, ku e dëshmon qartë përmes fotove që poston dhe kombineve që tregon aty se është vërtet një influencuese e denjë stili.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Së fundi, trashëgimtarja e “Top Channel” ka vendosur të ndajë “ pak më shumë” me ndjekësit e saj, duke postuar disa foto brenda garderobës së vet ( që më shumë i ngjan një dyqani). Bien në sy raftet me canta të sistemuara me rregull e xhinset e varura.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Fotoja tregon vetëm një pjesë të garderobës, por mjafton për të krijuar një ide edhe për pjesën tjetër, që duhet të jetë WOW!

Previous ArticleNext Article