Russell Crowe dhe e dashura e tij `të cmendur pas sportit`, hyjnë në garë tenisi!

Fituesi i çmimit Oscar, aktori 56 vjecar, Russel Crowe dhe e dashura e tij, aktorja 30 vjeçare Britney Theriot duket se e kanë pasion të madh sportin e tenisit. Çifti është fotografuar tek luante një ndjeshje të zjarrtë tenisi me një çift tjetër në Sydney të Australisë. Çifti i cili ishte koordinuar dhe në veshje luajti për disa orë rradhazi duke arritur të fitonte ndeshjen. Russel dhe Britany janë njohur në sheshxhirimin e filmit Broken City në vitin 2013, tek luanin rolin e një çifti të dashuruarish.

Previous ArticleNext Article