27.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

Pantallonat e viteve `70 që po zëvendësojnë xhinset e supermodeleve!

Po kthehen gjithmonë e më shumë në vëmendjen e yjeve pantallonat kadife, aq të preferuara në vitet 70`, dhe dëshmi e qartë e kësaj janë dy motrat modele dhe të apasionuara pas modës, Bella dhe Gigi Hadid. Ato janë parë vazhdimisht me këto lloj pantallonash, duke treguar kështu qartë një rikthim të këtij trendi, icili i përshtatet shumë stilit të dy motrave. Këto lloj pantallonash konsiderohen sot një opsion mjaft i mirë veshjeje, aq më tepër që vijnë me prerje e ngjyra shume më moderne!

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit