Anne Hathaway sugjeron veshjen perfekte boho chic për moshën 35 vjeç

Anne Hathaway ka diçka të re për të na treguar në lidhje me modën. Pamja e karakterit të saj në “WeCrashed”, seriali televiziv që po xhirohet në Nju Jork, me siguri do të jetë një arsye më shumë për të parë çdo episod të vetëm të projektit (frymëzuar nga podcast eponim në ngritjen dhe rënien e themeluesve të bashkëpunimit të WeWork, i cili e sheh aktoren së bashku me Jared Leto në role kryesore dhe gjithashtu si producentë ekzekutivë). Xhirimet zhvillohen në New York dhe prapa skenave kemi një paraqitje të shkurtër të rrobave që Anne do të veshë si Rebekah Nebekah.

Që kur filloi prodhimi në seri (të cilën do ta shohim së shpejti në Apple TV +), Anne Hathaway ka veshur një veshje të freskët dhe të rastësishme; me një prekje hipster ; duke çiftuar një palë streçe gri të errët me sandale Birkenstock, një bluzë të zezë dhe një xhaketë të gjelbër ushtarake dhe duke përfunduar veshjen me një kapuç gri të thurur dhe një çantë të madhe të zezë. Me pak fjalë, një pamje e përditshme, të cilën me siguri edhe ju do ta keni veshur të paktën një herë dhe që dëshmon se është e pagabueshme në shumë rrethana.

Për gratë mbi 35 vjeç duket se Anne në këtë serial do të shfaqë një guidë veshjesh që do të shpalosen seri pas serie.

Previous ArticleNext Article