Tolgahan ia “shkriu fare zemrën” vjehrrës me veprimin e fundit!

Tolgahan ka një marrëdhënie të shkëlqyer me familjarët e Almedës, e këtë e dëshmoi qartë edhe me mesazhin e fundit të postuar në rrjetet sociale. Përpara dy ditësh, lidhi kurorë e motra e Almeidës, Ilda në një ceremoni në Stamboll. Nga dasma, Tolga postoi një foto me vjehrrën, shoqëruar me një koment që padyshim, asaj ia “ ka shkrirë zemrën”. “Zemra ime, vjehrra ime”, ka shkruar aktori në shqip.

Ndërkohë, para pak muajsh, gjatë pushimeve të dimrit, postoi një tjetër foto me nënë dhe motrën e Almedës, ku shkruante : “Me vjehrrën dhe kunatën”, shoqëruar me disa zemra rozë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article