Ka një cift të ri në showbizin shqiptar!

 

Fjalët qarkullonin prej kohësh, por tashmë me disa postime në rrjetet sciale, ato janë konfirmuar nga vetë modelja Dorina Gegiçi dhe menaxheri Denis Avdiu, të cilët e kanë pranuar se janë në një lidhje. Është dashur me sa duket ditëlindja e modeles që dyshja të “dalë hapur”.

Denisi, menaxher i këngëtarit Butrint Imeri, publikoi në Instagram një foto me modelen dhe e uroi për ditëlindje duke e shoqëruar postimin me zemër. Ajo ripostoi të njëjtën foto shoqëruar me fjalët “Të dua”, duke konfirmuar kështu përfundimisht romancën e tyre.

Dorina është një modele mjaft e ndjekur në Instagram, e ndonëse ka marrë ftesa nga televizione të ndryshme për të qenë moderatore apo aktore, ka preferuar të afirmohet në tregun e modelingut.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article