Nga Maldivet, në SHBA e Mykonos: Pushime si këto të Arbana Osmanit!

 

U lodh ca me Big Brother VIP, por pushimet e zgjatura e të kushtueshme të Arbana Osmanit tregojnë se ia vlen mundi. Moderatorja, që është në pritje të fëmijës së tretë ( një vajze), kaloi fillimisht disa ditë të këndshme me dy djemtë dhe Eduart Grishaj në ishujt Maldive. Pas kësaj, bashkë me Eduartin ata shijuan disa ditë vetëm për vetëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Atje i gjeti dhe ditëlindja, të cilën e festojnë të dy në të njëjtën ditë. Ndërkohë, turi i pushimeve nuk ka përfunduar akoma pasi vazhdon me ndalesën në një zonë mjaft të shtrenjtë e të lakmuar si Mykonos.  “Në Mykonos me djemtë e mi,” ka shkruar moderatorja në postimin e fundit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article