Rikthehet “BelMondo” nga kjo e shtunë, këtë herë në Tv Klan!

Xhani Shqerra dhe programi, me autorësinë dhe drejtimin e tij, “BelMondo” do të rikthehet me sezonin e radhës pranë publikut shqiptar.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Xhani Shqerra me anë të një postimi në rrjetin e tij social Instagram.

Ndryshe nga sezonet e mëparshme tashmë programin “BelMondo” do ta shohim në televizionin Klan. “BelMondo” nga kjo e shtunë, orë 16:05 në RTV Klan”, ka shkruar moderatori i njohur përkrah një video me pamje të bukura nga resortet e bukura të Turqisë.

Ky program mundësohet nga “Globus Travel”, dhe mesa kuptojmë vendet dhe pamjet e “BelMondo” do të jenë sugjerimet fantastike për këtë verë që do t’i bëjë pasditet e çdo teleshikuesi edhe më të bukura.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article