FOTO/ Selena Gomez flirton me producentin italian në jahtin luksoz!

Vetëm disa javë pasi festoi ditëlindjen e saj të 30-të, Selena Gomez po shijon një udhëtim me varkë me producentin italian Andrea Iervolino dhe miqtë.

Më 3 gusht, këngëtarja e “Lose You to Love Me” ishte e gjitha e buzëqeshur teksa u zhyt nga një jaht i ankoruar pranë Positano, Itali.

E veshur me rroba banje të zeza, Selena u pa duke bërë banjë dielli me producentin e filmave Andrea, ndërsa miqtë e tyre pushonin nën hije.

Pushimet e bukura ne Itali nuk kanë qenë e vetmja mënyrë që Selena ka festuar dekadën e ardhshme të jetës së saj. Në fund të korrikut, një burim i tha E! Lajmi se themeluesja e “Rare Beauty” festoi me afro 50 të ftuar në një shtëpi private.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article