KreuBusull

I keni zgjedhur dhuratat e fundvitit? Alison Mariot ka një ide plot stil!

Me ardhjen e festave familjet bashkohen për të kaluar momentet më të bukura. Dilema e gjithsecilit është gjetja e një dhurate që i përshtatet dhe surprizon të dashurit e  zemrës. E dimë që  është detyrë e vështirë ndaj në këtë sezon festash e bëjmë më të lehtë zgjidhjen për ju.

Ka shumë trende aksesorësh që bëjnë zhurmë përreth, por janë vetëm disa brand-e që mund t’i rezistojnë kohës për shumë gjatë! Aksesorët që shkojnë me çdo stil veshje nuk janë aq të zakonshme, por njëkohësisht janë të preferuarat përgjatë përditshmërisë. Nëse zgjidhni një veshje minimaliste, sigurohuni ta plotësoni me aksesorë që kanë fuqinë të ndryshojnë komplet pamjen tuaj.

Siç e dimë, emocioni i gjetjes së një marke të re cilësore dhe të vecantë është po aq i mirë sa gjetja e aksesorëve që i kërkon prej kohësh. Shik, luksoze, minimaliste në të njejtën kohë? Po flasim pikërisht për modelet e brandit kanadez Alison Mariot që operon mbi 6 vite tanimë në Shqipëri, i listuar në platformën ‘Amazon Usa’ si një ndër brand-et me aksesorët më inovativë.

Me siguri  i keni parë shpesh në televizion dhe rrjete sociale, dhe do t’i shihni akoma më shpesh me koleksionin e ri që sapo kanë lançuar, frymëzuar nga minimalizmi i fillimit të viteve 2000. Rezultati janë varëse, unaza dhe byzylykë flori, argjend, të larë në flori 18k të punuar me një gamë të gjerë te gurëve natyrale. Çmimet janë fantastike dhe dizajnet unike.

Surprizoni me Alison Mariot! Fryma festive e mbrëmjes kërkon shkëlqim, ndaj nëse planifikoni të shkoni në një mbrëmje festive ose në një darkë zyrtare aksesorët Alison Mariot janë zgjedhja e duhur. Tek çdo dizajn do të ndjeni magjinë e festive.

Tags:

Home

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF