KreuStil Jetese

Përfundimi i BBV Kosova, Fifi hedh një thumb për Lori Hoxhën!

Përfundimi i BBV Kosova, Fifi hedh një thumb për Lori

Edicioni i parë i “Big Brother Vip Kosova” u mbyll dhe fitues i tij u shpall reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi. Reagimet pas fundit të programit ishin të shumta, e nuk qëndroi indiferente as Filloreta Raçi.

Fifi e përgëzoi të gjithë produksionin për realizimin e një ‘reality shoë’ të këtij lloji. “Stresi, e fitove vëlla”, shkroi fillimisht ajo. “Big Brother VIP Kosova” hallall për këtë edicion njerëzor, hallall. Me shumë kujdes ruajtët edhe imazhet e këtyre personazheve”, ka vazhduar më tej këngëtarja.

Reagimi i saj u interpretua si një thumb për produksionin e “BBV Albania”. Fifi ishte pjesëmarrëse e edicionit të parë trë tij, por nuk e coi deri në fund atë eksperiencë dhe vendosi të dilte në gjysmë të spektaklit.

Ajo u ankua për promon e BBVA2, të publikuar nga “Top Channel”, ku produksioni kishte përfshirë edhe momentin në të cilin i kishte rënë të fikët. Asokohe Fifi u shpreh ashpër duke thënë se kjo gjë poi  shkatërronte jetën.

Ndërkohë tetorin e 2012-shit, ajo vetë rrëfente luftën e vështirë kundër depresionit e ankthit. ‘’Trupi im nuk i përballon dot emocionet e forta, sidomos stresin dhe frikën. Më bien të fikët menjëherë, episodi i parë ka ndodhur në vitin 2015 kur unë isha pjesëmarrëse në nje festival. Dhe që atëherë vazhdoi disa herë rresht. Ishte shumë e vështirë, të gjithë më thoshin që unë nuk do t’ja dilja dot në muzikë. Nisa të përdorja ilaçe por më dhanë shumë efekte anësore. Nisa të shihja halucinacione dhe të dëmtoja dhe vetën prej tyre. Lëndoja veten me çfarë të gjeja në shtëpi’’,- pohonte ajo.

Edicioni i parë i “Big Brother Vip Kosova” u mbyll dhe fitues i tij u shpall reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi. Reagimet pas fundit të programit ishin të shumta, e nuk qëndroi indiferente as Filloreta Raçi. Fifi e përgëzoi të gjithë produksionin për realizimin e një ‘reality shoë’ të këtij lloji. “Stresi, e fitove vëlla”, shkroi fillimisht ajo. “Big Brother VIP Kosova” hallall për këtë edicion njerëzor, hallall. Me shumë kujdes ruajtët edhe imazhet e këtyre personazheve”, ka vazhduar më tej këngëtarja.

Reagimi i saj u interpretua si një thumb për produksionin e “BBV Albania”. Fifi ishte pjesëmarrëse e edicionit të parë trë tij, por nuk e coi deri në fund atë eksperiencë dhe vendosi të dilte në gjysmë të spektaklit.

Ajo u ankua për promon e BBVA2, të publikuar nga “Top Channel”, ku produksioni kishte përfshirë edhe momentin në të cilin i kishte rënë të fikët. Asokohe Fifi u shpreh ashpër duke thënë se kjo gjë poi  shkatërronte jetën.

Ndërkohë tetorin e 2012-shit, ajo vetë rrëfente luftën e vështirë kundër depresionit e ankthit. ‘’Trupi im nuk i përballon dot emocionet e forta, sidomos stresin dhe frikën. Më bien të fikët menjëherë, episodi i parë ka ndodhur në vitin 2015 kur unë isha pjesëmarrëse në nje festival. Dhe që atëherë vazhdoi disa herë rresht. Ishte shumë e vështirë, të gjithë më thoshin që unë nuk do t’ja dilja dot në muzikë. Nisa të përdorja ilaçe por më dhanë shumë efekte anësore. Nisa të shihja halucinacione dhe të dëmtoja dhe vetën prej tyre. Lëndoja veten me çfarë të gjeja në shtëpi’’,- pohonte ajo.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF