KreuStil Jetese

Keisi i jep fund lidhjes me Kristin: “Po mbytesha, harrova veten…”! 

Keisi i jep fund lidhjes me Kristin: “Po mbytesha, harrova

Ende pa nisur, raporti që Keisi krijoi me Kristin brenda shtëpisë së BBV, mori fund. Modelja ka preferuar as të mos e quajë një lidhje të vërtetë, duke e lënë në suazën e pëlqimit, por jo të dickaje serioze.  

Vetë fjalët e saj në momentin që ben të ditur vendimin e marrë, për të cilin thotë se ka folur edhe me Kristin, kuptohet qartë që një ndikim të fortë në këtë mes e ka pasur hyrja e të atit, Sabianit në program. Këngëtari qe shprehur qartazi kundër kësaj lidhjeje në kohën kur ishte jashtë.  

 “Ne na erdhën shumë gjëra që mua më mbytën. Për mua është dicka shumë e madhe deri diku ti thyesh besimin babait, okej unë e kalova, nuk ia fal vetes se ndihem keq, e nxora me kokën lart, ai ka besim te unë…”, tha ndër të tjera Keisi.  

Ndërkohë që Kristit i ka treguar se mes tyre ka vetëm një pëlqim dhe imponimi i të tjerëve e ka trembur. 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF