KreuStil Jetese

Georgina Rodríguez me lot në sy flet për herë të parë për humbjen e të birit!

Georgina Rodríguez me lot në sy flet për herë të

Për herë të parë Georgina Rodriguez ka folur për vdekjen e djalit që ajo dhe Cristiano Ronaldo kishin së bashku. Modelja e përlotur foli për momentin më të keq të jetës saj në sezonin e dytë të dokumentarit të saj “I Am Georgina”. “Prioriteti im tani janë familja dhe fëmijët e mi”, tha Rodríguez. “Jam shumë i lumtur dhe shumë mirënjohës”.

Edhe nëse jeta është “e vështirë”, 29-vjeçarja është e vetëdijshme se duhet të ecë përpara. “Jeta vazhdon”, tha ajo me emocion. “Kam arsye për të ecur përpara dhe për të qenë e fortë”. Në prill 2022, Rodrguez dhe Ronaldo, të dy 38 vjeç, prisnin lindjen e dy fëmijëve të tyre binjakë, por vetëm vajza Bella mundi të vinte në jetë.

 “Me pikëllimin tonë më të thellë duhet të njoftojmë se djali ynë ka ndërruar jetë. Është dhimbja më e madhe që çdo prind mund të ndiejë”, njoftoi çifti në Instagram në atë kohë.”Vetëm lindja e vajzës sonë na jep forcën për ta jetuar këtë moment me pak shpresë dhe lumturi”.

Çifti gjithashtu deklaroi se të dy ishin të shkatërruar, ndërsa vazhduan me një deklaratë të ndjerë për djalin e tyre të ndjerë. “Djali ynë, ti je engjëlli ynë. Ne do të të duam gjithmonë”. Përveç atij që priti me Rodriguez, Ronaldo është baba i katër fëmijëve të tjerë. Pas takimit të tyre të parë në dyqanin Gucci ku ajo punonte, Ronaldo dhe Rodrguez janë në lidhje që nga viti 2017.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF