KreuStil Jetese

Luizi zbulon përse refuzoi ftesën për Big Brother VIP 1!

Luizi zbulon përse refuzoi ftesën për Big Brother VIP 1!

Luizit i paska mbërritur ftesë për të marrë pjesë që në edicion e parë të Big Brother VIP Albania, por e ka refuzuar. Arsyen e tregoi gjatë një bisede në tryezën e bukës me Gertin, Kiarën dhe Dean. Këngëtari rrëfeu se atëherë, i kishte ndodhur vdekja e të atit, e kjo e shtyu të mos merrte pjesë në format.

Gerti: “Ti do hyje që në Big Brother-in e parë?”

Luizi: Po, më thanë, por më vdiq baba dhe e lashë

Gerti: Domethënë e ke studiuar Big Brother-in që në pandemi?

Luizi: Jo mor burrë, dy muaj para se të hyj. Thashë ta marr vesh njëherë se ku po futem. E fillova të studioj lojërat, zarfat si bëhet BB.

Big Brother VIP 1, u fitua nga Ilir Shaqiri i cili në finale doli me Donald Veshaj.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF