KreuStil Jetese

Ditëlindja e Efit dhe dhurata e veçantë nga One Albania!

Ditëlindja e Efit dhe dhurata e veçantë nga One Albania!

Dy ditëlindje në Ditën e Verës në Tiranë.

Më 14 mars, banorja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes festoi ditëlindjen e saj, njëkohësisht edhe kompania e telekomunikacionit One Albania lajmëroi nisjen e aktiviteteve të saj me një imazh të ri, si pjesë e grupit 4iG.

Por çfarë kishte në pakon e Efit, të dhuruar nga One Albania?!

Ne zbuluam se kompania i dhuroi Efit një Samsung Z fold 4, që ajo të ketë përvojën më të mirë në komunikim, me një smartphone që do e donin të gjithë.

Por, përveç dhuratës për Efin, One Albania i dhuroi Tiranës një ditë të ngjeshur me koncerte, lojëra, aktivitete dhe një nga shfaqjet më të mëdha në Evropë me dronë, ku mbi 500 dronë u ngritën mbi Liqenin Artificial të Tiranës.

Smartphone Z Fold 4 ofron karikim super të shpejtë. Sipas Samsung, Z Fold 4 mund të arrijë deri në 50% ngarkim energjie në vetëm 30 minuta me një përshtatës 25 W ose më të lartë. Samsung Z fold 4 shitet në të gjithë rrjetin e dyqaneve One Albania. Ky telefon është bërë shumë i kërkuar nga të gjithë prej dizajnit të veçantë dhe performancës fantastike.

Efi e ka ndarë dhuratën edhe me fansat e saj në Instagram duke shkruar: “Faleminderit One Albania për për dhuratën”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF