KreuStil Jetese

Angelina Jolie shijon një takim me miliarderin e njohur!

Angelina Jolie shijon një takim me miliarderin e njohur!

Aktorja e Hollivudit, Angelina Jolie, u pa në Malibu me miliarderin britanik David Mayer de Rothschild  së fundmi dhe të dy u angazhuan në një bisedë të gjatë që zgjati për tre orë. Dyshja dukej se po shijonin kohën e tyre së bashku teksa bisedonin dhe qeshnin teksa shëtisnin nëpër ambientet e restorantit. Paparazzi, si gjithmonë, shkrepi disa foto të Jolie-t teksa ajo po shkonte drejt makinës së saj. 47-vjeçarja dukej mahnitëse me një fustan të zi elegant me prerje që i nxirrnin në pah format e saj trupore.

Mayer de Rothschild, nga ana tjetër, ishte veshur me një palë pantallona blu të kaltër, një këmishë gri, xhaketë, dhe çorape me vija. Biznesmeni gjithashtu dukej të ishte në gjendje të mirë shpirtërore teksa buzëqeshi dhe qeshi me Jolie. Ndërsa është e paqartë nëse të dy po diskutonin për biznes apo kënaqësi, vlen të përmendet se ata ndajnë një interes të përbashkët në aktivizëm.

Mayer de Rothschild është një ambientalist i zëshëm dhe ka shërbyer si ambasador i Hyundai IONIQ, makina e parë e disponueshme veçanërisht si një makinë hibride ose me energji elektrike. Përveç kësaj, ai gjithashtu përdor llogarinë e tij në Instagram për të rritur ndërgjegjësimin për ndryshimet klimatike dhe ngrohjen globale.

Përfaqësuesit e Jolie nuk kanë komentuar ende për natyrën e takimit të tyre, por vlen të theksohet se aktorja ka qenë e përfshirë edhe në kauza humanitare dhe mjedisore gjatë gjithë karrierës së saj. Ajo shërben si e dërguar speciale në Komisionerin e Lartë të Kombeve të Bashkuara për Refugjatët dhe ka qenë e përfshirë në disa iniciativa për ruajtjen e mbrojtjes.

Nuk është as hera e parë që Jolie lidhet me Rothschild. Në vitin 2019, qarkulluan zëra se të dy ishin të përfshirë në mënyrë romantike, por të dyja palët i mohuan akuzat.

Pavarësisht thashethemeve, takimi i drekës së dyshes dukej si një takim miqësor dhe është e mundur që ata thjesht po diskutonin mënyrat për të bashkëpunuar në projektet e ardhshme.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF