KreuStil Jetese

“Ndjehem sikur më ka ikur një pjesë e shpirtit”, Kiara Tito flet për herë të parë pas eliminimit nga “BBV”. 

“Ndjehem sikur më ka ikur një pjesë e shpirtit”,

Kiara Tito ka folur për herë të parë pas eliminimit nga “Big Brother Vip Albania”. E ftuar në “Fan Club”, Kiara u përlot duke thënë se i duket sikur i ka ikur një pjesë e shpirtit.

Moderatorja ka folur në lidhje me marrëdhënien me Butrint Imerin.

Sigurisht Kiara iu përgjigj edhe disa pyetjeve për marrëdhënien me Luizin dhe popullaritetin e tij jashtë.

Në lidhje me marrëdhënien e saj me Butrintin ajo është shprehur:

“Nuk do doja ta prekja fare këtë temë, për mua është një histori e mbyllur, ka 10 vite që është mbyllur, që nuk do doja ta rikthej absolutisht. Është rikthyer nga njerëz të tjerë, siç rikthehet nga çdo person kur ka vëmendje dhe nuk më vjen mirë që ta diskutoj fare. Më bëhet qejfi që e kam patur mbështetjen e tij, okej.”

Si ndjehet tani që është larguar nga “BBV?”

“Një moment që nuk do e harroj kurrë është ai i dasmës, që do ta përjetoj sa herë ta shoh me miliona herë siç e kam ndjerë atë ditë. Është shumë e vështirë tani dalja ime para kohe sepse kam 90 ditë që bashkëjetoj me personin e zemrës. Tani ndjehem sikur më ka ikur një pjesë e shpirtit.”

A është bërë pishman që e ka rrotulluar lojën rreth Luizit?

“Nuk bëhem aspak pishman që e kam fokusuar lojën time te Luizi. Nuk bëhem pishman për qëndrimet që kam mbajtur gjatë qëndrimit në shtëpi. Më falni për momentet kur dukej sikur bëhej gjëma për një “x” situatë. Më besoni që ka qenë vetëm presioni. Diskutime çiftesh kemi të gjithë dhe do doja të shikoja se ai debatojnë të tjerët në shtëpitë e tyre. Është një gjë normale të debatosh dhe t’i kërkosh llogari partnerit tënd, për gjërat që ti nuk je dakord. Kemi debatuar dhe pas 5 minutash jemi shtrirë dhe më pas jemi puthur.”

A e ka parë popullaritetin e Luizit jashtë?

“Nuk e dija që Luizi kishte arritur këto lloj përmasash, por pak ma merrte mendja sepse kemi patur disa indicie të vogla, dronë, por jo në këto lloj nivelesh. Më bëhet shumë qejfi që ka arritur këto përmasa dhe kanë arritur ta kuptojnë se çfarë njeriu është ai. Ai e meriton gjithë pozitivitetin dhe mbështetjen që ka.”

Ke vënë varësen e Luizit?

“Unë nuk e heq kurrë këtë, edhe kur është dukur se e kam hequr e kam patur gjithmonë këtu.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF