KreuStil Jetese

12 vite martesë, ndahet përpara përvjetorit çifti i famshëm i showbizit!

12 vite martesë, ndahet përpara përvjetorit çifti i

Pas gati 12 vitesh martese, aktorja e famshme Reese Witherspoon dhe bashkëshorti i saj, Jim Toth, po shkojnë drejt divorcit. Ylli i filmit, 47 vjeçe, e ndau lajmin përmes Instagramit të saj në një deklaratë të përbashkët nga ajo dhe Jim, 52 vjeç, ditë para përvjetorit të tyre thotë Telegrafi. “Kemi disa lajme personale për të ndarë… Me shumë kujdes dhe konsideratë kemi marrë vendimin e vështirë për t’u divorcuar”, ka shkruar nëna e tre fëmijëve.

“Kemi shijuar kaq shumë vite të mrekullueshme së bashku dhe po ecim përpara me dashuri, mirësi dhe respekt të ndërsjellë për gjithçka që kemi krijuar së bashku”, thuhet në postimin e tyre.

Reese dhe Jim lidhën kurorë në 26 mars 2011. Ata ndajnë një djalë së bashku – Tennessee James, 10 vjeç. Aktorja ndërkohë ka dy fëmijë nga martesa e saj e parë me Ryan Phillippe: Ava, 23 vjeçe dhe Deacon, 19 vjeç. Reese dhe Jim vazhduan në deklaratën e tyre: “Prioriteti ynë më i madh është djali ynë dhe e gjithë familja jonë ndërsa ne vazhdojmë në kapitullin tjetër. Këto çështje nuk janë kurrë të lehta dhe janë jashtëzakonisht personale”.“Ne e vlerësojmë vërtet respektin e të gjithëve për privatësinë e familjes sonë si këtë herë – Reese dhe Jim”, përfundoi ajo. 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF