KreuStil Jetese

“Olta është e dashuruar me Luizin”/ Astrologia: Di ta fshehë mirë…

“Olta është e dashuruar me Luizin”/ Astrologia: Di ta

Astrologia Liza Gjika ka bërë një deklaratë të bujshme, sa i përket treshes Olta-Luiz-Kiara, në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

E ftuar në Top Channel, Gjika deklaroi se sipas numrave të astrologjisë, del që Olta është e dashuruar mekengetarin, por di ta fshehë. Nga ana tjetër, sa i përket përputhshmërisë mes Kiarës dhe Luizit, ajo u shpreh se janë tipa që nuk përshtaten.

“Një dashuri gaforre-bricjap ka të njëjtat energji, por shuhet shpejt. Pra lidhja nuk zgjat. Mund të jetë thjesht një farsë. Të dyja palët janë aktorë sepse vepron energjia. Megjithatë sipas numrave janë harmonikë. Vajza luan një forcë tërheqëse tek djali. Pra kështu, mund të shkojnë shumë mirë. Ndërkohë, sipas numrave, Olta mund të jetë e dashuruar në fshehtësi me Luizin, por di ta fshehë.”- tha Gjika. 

Me heret, perplasja e Kiarës dhe Oltës ka nisur shumë polemika në shtëpinë e Big Brother e sidomos deklarata e Luizit. Ky i fundit gjatë prime, por edhe pas spektaklit ka deklaruar se do të largohet nëse Kiara e humb këtë nominim. Kjo deklaratë e ka bërë Oltën të ndihet keq dhe gjatë një bisede me Dean tha se edhe ajo do lë lojën nëse Luizi largohet. Sipas Oltës loja nuk ka kuptim pa Luizin pasi ai ka luftuar për të qenë këtu.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF