KreuStil Jetese

Aktorja e “The Big Bang Theory”, Kaley Cuoco sjell në jetë fëmijën e parë!

Aktorja e “The Big Bang Theory”, Kaley Cuoco sjell në jetë

Aktorja amerikane Kaley Cuoco, e njohur për rolin e saj në “The Big Bang Theory”(2007-2019), është bërë nënë për herë të parë.

Sipas një postimi në Instagram, ajo solli në jetë vajzën e saj, Matilda Pelphrey, të enjten.

“Ne jemi shumë të gëzuar dhe mirënjohës për këtë mrekulli të vogël”, shkroi ajo.

Cuoco, 37, etiketoi partnerin e saj Tom Pelphrey në postim, duke thënë: “(Unë) nuk mendoja se mund të dashurohesha edhe më shumë me ty, por u dashurova.”

Ajo ndau një sërë fotografish të të dyve me foshnjën, duke përfshirë disa foto nga shtrati i saj në spital.

Në Instagramin e tij, aktori 40-vjeçar amerikan Pelphrey shkroi një homazh për Cuoco-n, duke thënë: “(Jam) përjetësisht mirënjohës për forcën dhe guximin e shokut të shpirtit dhe mikut tim më të mirë. Ju jeni të pabesueshëm.”

Çifti doli publikisht me lidhjen e tyre në maj 2022 dhe njoftoi shtatzëninë pesë muaj më vonë në tetor.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF