KreuStil Jetese

Angelina Jolie shkëlqen me kombinimin në darkën shtetërore në Shtëpinë e Bardhë!

Angelina Jolie shkëlqen me kombinimin në darkën shtetërore

E shoqëruar nga djali i saj, Maddox, Angelina Jolie i bëri kokat të ktheheshin në mbrëmjen e djeshme të mbushur me emra të njohur në Shtëpinë e Bardhë.

Të dy ata ishin ftuar në Darkën Shtetërore për Presidentin e Koresë së Jugut, Yoon Suk-yeol të Republikës së Koresë, të organizuar nga presidenti amerikan Joe Biden. Për eventin prestigjioz, ylli hollivudian u shfaq jashtëzakonisht elegante me të bardha, dhe buzëkuqin në ngjyrë të kuqe të ndezur që kontrastonte bukur me veshjen.

I biri 21-vjeçar dukej edhe ai mjaft mirë me një kostum klasik të zi.Dyshja nënë-bir qëndroi afër gjatë gjithë mbrëmjes, ata u fotografua gjithashtu teksa përziheshin me të ftuar të tjerë dhe ndërsa u ulën pranë njëri-tjetrit për të marrë pjesë në argëtimin e mbrëmjes.

Maddox është një nga gjashtë fëmijët e Angelinas, dhe i pari që e bëri atë nënë në 2002-shin kur aktorja e adoptoi nga një shtëpi fëmije në Kamboxhia. Tre prej fëmijëve të saj janë të adoptuar, ndërsa tre të tjerët ishin fryt i lidhjes së saj me Brad Pitt.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF