KreuStil Jetese

Karim Benzema bëhet baba për herë të katërt  me Jordan Ozuna!

Karim Benzema bëhet baba për herë të

Karim Benzema dhe partnerja e tij, Jordan Ozuna, ndanë një nga lajmet më të lumtura: ata u bënë prindër të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Siç raporton revista Semana, çifti u shtrua në klinikën Ruber në Madrid të mërkurën më 26 prill dhe të nesërmen fëmija lindi pas një lindjeje natyrale dhe pa komplikime.

Ylli i Real Madridit dhe modelja 36-vjeçare e kanë mbajtur gjithmonë shumë diskrete lidhjen e tyre dhe e vetmja gjë që dihet për lidhjen e tyre është ajo që publikojnë në rrjetet sociale.

Hera e fundit që ata të dy u shfaqën në publik ishte në galën e Topit të Artë në vitin 2022, ku ylli francez u kurorëzua zyrtarisht si lojtari më i mirë në botë. Ozuna e ka shoqëruar dhe është gëzuar shumë për suksesin e partnerit të saj.

Sigurisht, në profilet e tyre ata të dy tregojnë dashuri me çdo publikim apo histori që ndajnë së bashku. Duhet theksuar gjithashtu se Benzema ka qenë gjithmonë shumë i kujdesshëm kur flet për femrat në jetën e tij dhe nëse i jep Jordan Ozuna një vend në jetën e tij, kjo ndodh sepse për të ajo është një nga burimet më të mëdha të lumturisë.

Për futbollistin, foshnja e re do të jetë fëmija i katërt. Karim pati dy vajza gjatë lidhjes së tij me Chloe de Launay, Melia, 8, dhe Nouri, 3, dhe një djalë kur pati një lidhje me Cora Gauthier, Ibrahim, 5 vjeç. Pra, modelja havajane do të jetë gruaja e tretë me të cilën sulmuesi i lindur në Lyon ka bërë një fëmijë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF