KreuStil Jetese

Fustanet e thurura që do të bëjnë “namin” këtë verë!  

Fustanet e thurura që do të bëjnë “namin”

Vera po afron dhe një prej veshjeve më të adhuruara të saj këtë vit do të jenë fustanet e thurura. Një stil i këndshëm e i thjeshtë, por që tregon kaq bukur dhe bën të biesh menjëherë në sy: këto lloj krijimesh të lehta stil boho, të bëjnë të ëndërrosh më shpejt për pushimet dhe kohët e bukura që vijnë bashkë me to. Ja modelet më “in” të momentit:

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF