23.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
spot_imgspot_img

Fundi + atletet: Idetë më të mira për kombinimin “perfekt”! 

Këtë sezon atletet janë një trend i vërtetë dhe, siç kemi parë te yjet më të mëdha të stilit të rrugës, ato mund te vishen me cdo gje, e sidomos me funde. Për t’ju dhënë idenë se si t’i stilizoni aletet tuaja të preferuara me fundin, po ju tregojme disa veshje të blogereve të njohura!

1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit