KreuStil Jetese

“Vjehrra i bën magji Oltës, dhe Luizi…”, detaje nga intriga e filmit: Do jenë të dy!

“Vjehrra i bën magji Oltës, dhe Luizi…”, detaje nga

Ka qarkulluar prej kohësh në rrjet një lajm se ish-banorët e edicionit të dytë të Big Brother VIP do të marrin pjesë në një film. Thuhet se Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli aty do të jenë çift, pra burrë dhe grua. Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, dhe protagonistë kryesorë ka aktoren dhe këngëtarin.

Së fundmi gazetari Blendi Salaj ka zbuluar ditën e sotme gjatë progamit Wake Up disa detaje të reja nga filmi ku këngëtari dhe aktorja thuhet se do të luajnë bashke. Moderatori foli rolin e të dashuruarve, ndërkohë që vjehrra sipas tij, i bën magji Oltës.

“Çifti më i madh ose më i rëndësishëm i momentit, mund të mos jetë Luiz-Kiara, por mund të jetë Luiz Olta”– u shpreh ai.

“Flitet për një film të mundshëm ku Luizi dhe Olta do të jenë protagonistë të filmit ku ata luajnë një çift ku vjehrra i bën magji nuses që është Olta. Vjehrrën mund ta luajë Kiara (them unë)”- shtoi moderatori.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF