27.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

Eros Grezda, baba për herë të parë: Vjen në jetë Kian!

Eros Grezda dhe partnerja e tij, këngëtarja Ajsel Abazi janë bërë prindër për herë të parë. Pak më herët erdhi në jetë vogëlushi i tyre, e këtë futbollisti i njohur e bëri të ditur vetë, përmes rrjeteve sociale, ku postoi foto e zbuloi dhe emrin e vecantë të djalit.

Dyshja ja vendosur ta pagëzojë të voglin me emrin Kian. Kian quhet djali i sapolindur i futbollistit shqiptar. “Mirësevjen vogëlushi ynë Kian, të duam shumë”, ka shkruar ai.

Pak kohë më parë, Grezda pati publikuar një foto me partneren e veshur me të bardha ndërsa barku i rrumbullakosur tregonte qartë se ajo ishte në fazat e fundit të shtatzanisë.

”Mezi pres të të takoj”-shkruante Erosi atehërë pa e zbuluar gjininë e foshnjes.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit