KreuStil Jetese

“Po numëroj rrudhat dhe thinjat”: Salma Hayek tregon “fytyrën e vërtetë”, pa filtra e make up!

“Po numëroj rrudhat dhe thinjat”: Salma Hayek tregon

Salma Hayel vazhdon t`i mahnisë fansat me pamjen e saj dhe formën e jashtëzakonshme fizike, pavarësisht 56 viteve të saj. Ylli hollivudian është është tepër aktive në rrjete sociale, ku ndan për ndjekësit e saj detaje nga përditshmëria dhe projektet më të fundit.

Së fundi, ka vendosur të shfaqet “ujë e sapun”, pa make e pa filtra, e madje edhe me flokët e palyer. E porsazgjuar nga gjumi ajo ka shpërndarë një foto të saj, në të cilën i referohet thinjave dhe rrudhave që i janë shfaqur ndër vite, të cilat nuk është përpjekur aspak t`i fshehë.

“Unë po zgjohem dhe po numëroj sa thinja dhe rrudha e kanë prishur festën këtë mëngjes”, ka shkruar ajo në krah të postimit, i cili ka marrë plot 206 mijë pëlqime. 

Në fakt, aktorja duket mjaft mirë në foton e saj krejtësisht natyrale, duke marrë sërish mjaft komplimenta nga ndjekësit.

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF