KreuStil Jetese

Tashmë është zyrtare: Ja sendet e “luksit” që do të bëjnë namin këtë sezon!  

Tashmë është zyrtare: Ja sendet e “luksit” që do

Jemi vetëm në gjysmë të rrugës për 2023-shin, por ky vit po kthehet tashmë në një gur kilometrik në fushën e modës. Nga sezoni Samba i janarit, te luksi i qetë i prillit e deri tek Met Gala e majit, ka pasur shumë për të folur këto muajt e fundit që grupi i ri i fotove të stilit të rrugës, trendet e pasarelave apo shkëlqimi në mediat sociale. Ka qindra mënyra kombinimesh, shik e praktike, por sado frymëzuese të jenë nuk mund të shpenzohet koha duke kërkuar nëpër seksionet e komenteve apo duke u përpjekur të identifikoni se cilat xhinse do të bëjnë tendencë. Por janë disa marka dhe pjesë kulti që duket se rezultojnë të parat në garën për të qenë artikujt më të nxehtë të vitit 2023: 

2. Pantallonat e gjera RAEY

3. Canta gjysme hene e The ROW

4. Canta e kashtes e The TOTE

5. Kanotiere KHAITE JERICHO

6. Sandale Channel

7. Fustan linoje REFORMATION

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF