KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e shtunë 15 korrik 2023

Horoskopi ditor, e shtunë 15 korrik 2023

Dashi

Nëse doni që lidhja juaj në çift të jetë sa më e mirë gjatë kësaj dite duhet të bëni pak më tepër lëshime ndaj partnerit/es dhe te ruani një komunikim sa më të mirë me të. Beqarët nuk duhet të nxitohen nëse njohin persona interesantë. Merrini gjërat shtruar dhe do dilni më të fituar. Në planin financiar mos ndërmerrni rreziqe të mëdha.

Demi

Dita pritet të jetë mjaft e bukur për gjithë të dashuruarit sot. Venusi do jete i pozicionuar mire dhe do iu nxite t’i shprehni edhe me tepër ato qe ndjeni. Beqarët duhet të dalin dhe të njihen me sa më shumë persona sepse vetëm kështu do mund të krijojnë një lidhje. Në planin financiar mund të kryeni edhe ndonjë transaksion të rëndësishëm.

Binjakët

Jeta juaj në çift do ketë edhe gjatë kësaj dite disa vështirësi. Nuk do arrini të kuptoheni mirë me partnerin/en dhe do debatoni shumë ashpër me të. Beqarët, nën ndikimin e disa planetëve do kenë vetëm disa takime pa të ardhme. Financat për pjesën më të madhe do jenë pa probleme.

Gaforrja

Jeta juaj në çift mund të marrë një kthesë jo të mirë gjatë kësaj dite dhe do duket sikur vështirësitë dhe problemet do jenë të pafundme. Mundohuni të ruani qetësinë dhe të tregoheni të duruar. Beqarët do kenë një takim të veçantë me një person që ka shumë cilësi. Financat do jenë sërish delikate. Mos shpenzoni më shumë.

Luani

Bëni kujdes me sjelljen tuaj gjatë kësaj dite sepse një veprim i gabuar mund t’iu kushtojë shtrenjtë. Partneri/ja nuk do jetë shumë në humor për të dëgjuar broçkullat tuaja gjithë ditës. Beqarët do fillojnë një histori dashurie pasiononte e cila do i drithërojë. Plani financiar do kërkojnë pak më tepër vëmendje.

Virgjëresha

Për pjesën më të madhe të atyre që janë në një lidhje, dita do jetë pa probleme. Do e ruani komunikimin me partnerin/en dhe nuk do i mbani atij asnjë të fshehtë. Beqarët do jenë në kërkim, por nuk ka asnjë shpresë që ta gjejnë shpirtin e tyre binjak. Në planin financiar situata do përmirësohet. Do jeni më të qetë.

Peshorja

Jeta juaj në çift do ketë ndryshime rrënjësore gjatë kësaj dite. Do flisni më seriozisht me partnerin/en tuaj dhe do mendoni t’i çoni gjërat më tej. Priten shumë shpejt angazhime serioze. Beqarët do ëndërrojnë më shumë sesa duhet dhe realiteti do i zhgënjejë. Plutoni do ndikojë pozitivisht tek financat dhe do iu ndihmoje ta stabilizoni situatën.

Akrepi

Do përjetoni aq shumë emocione sot në jetën tuaj në çift saqë herë pas here do iu duket vetja si në një ëndërr të bukur. Në fakt çdo gjë do jetë reale. Edhe beqarët do jenë me shumë fat në dashuri. Ata do e gjejnë më në fund personin që aq shumë kanë kërkuar. Në planin financiar mendohuni para të kryeni shpenzimet që doni.

Shigjetari

Do keni shumë divergjenca me partnerin/en tuaj gjatë kësaj dite dhe atmosfera në çift nuk do jetë aspak e qetë. Kujdes me ato që do thoni sepse gjërat mund të marrin një kthesë jo të mirë. Beqarët do kenë mundësi vetëm për aventura, asgjë më tepër sesa aq. Në planin financiar mund të kryeni investimet që kishit menduar, situata do jete e favorshme.

Bricjapi

Nëse jeni në një lidhje do ju duhet të bëni disa zgjedhje jo fort të lehta sot. Merrni gjithë kohën e duhur për t’u menduar sepse nuk do ketë më kthim mbrapa. Beqarët do argëtohen mjaft me miqtë dhe personat e rinj që do njohin, por nuk do mendojnë të krijojnë asnjë lidhje. Në planin financiar do përballeni me një situatë goxha të vështirë. Kujdes!

Ujori

Do kuptoheni mirë me partnerin/en tuaj sot dhe së bashku do i kuptoni të gjitha vështirësitë që ju kishin dalë më parë. Nga ana tjetër do jeni mjaft besnikë dhe askush nuk do iu tundojë. Beqarët më mirë të qëndrojnë edhe sot vetëm. Në planin financiar do mbizotërojë ekuilibri. Nuk do keni për çfarë të shqetësoheni.

Peshqit

Atmosfera në çift do jetë përgjithësisht e mirë gjatë kësaj dite. Të dy së bashku do bashkëpunoni mjaft me njeri tjetrit dhe do arrini të zgjidhni të gjitha mosmarrëveshjet. Yjet do favorizojnë takimet impresionuese për beqarët, por ata vetë duhet të tregohen paksa më të hapur. Ndikimi i planetëve do jetë kontradiktornë planin financiar. Bëni kujdes.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF