KreuCelebrity

Young Zerka së shpejti baba; partnerja e tij ndan foto me barkun e rrumbullakosur!

Young Zerka së shpejti baba; partnerja e tij ndan foto me barkun e

Young Zerka së shpejti do të bëhet baba për herë të pare. Së fundmi në media është zbuluar partnerja e tij, të cilën këngëtari ka zgjedhur ta mbajë ‘sekret’.

Iliana Trebicka është partnerja e këngëtarit, e cila ka publikuar në rrjetin e saj social fotografi ku shihet me barkun e rrumbullakosur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Iliana Trebicka (@iliana.trebicka)

Iliana ka zbuluar edhe gjininë e bebit që është djalë. Ata prej kohësh po shijojnë një lidhje dashurie dhe mesa duket tashmë kanë marrë hapin e madh për të krijuar familje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Iliana Trebicka (@iliana.trebicka)

Më herët në një intervistë të dhënë për revistën “Bordo” Zerka u pyet nëse zemra  e tij rreh për dikë, nga ana romantike, ai tha, “Edhe mbase, mund të rrahi për dikë…”.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF