KreuFashion

Për në zyrë, aperitiv apo darkë elegante; Pantallonat stil ‘cawboy’: 5 super ‘look-e’ që do të mbeteni pa fjalë!

Për në zyrë, aperitiv apo darkë elegante; Pantallonat stil

Sa shik janë pantallonat me stil ‘cawboy’! Në një stinë si kjo, ku temperaturat ulen gjithnjë e më shumë, gjetja e një ekuilibri të përsosur midis rehatisë dhe stilit shpesh është e ndërlikuar, dhe shpesh herë rezultojnë të jenë një shpëtim i vërtetë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marta Vidaurreta (@martavidaurreta)

Të gjithë dëshirojmë të kemi një veshje të rehatshme dhe pa patur nevojë të heqim dorë nga sharmi.

Janë të përshtatshme për çdo orë të ditës, apo edhe për në mbrëmje, për një aperitiv me miqtë a një darkë elegante, madje edhe për një festë të veçantë.

Dhe lajmi i mirë është se edhe këtë vjeshtë ato do të jenë një nga shtyllat më të mëdha të gardërobës sonë të përditshme. Këtu do të gjeni 5 mënyra për t'i kombinuar pantallonat me stil ‘cawboy’ nga mëngjesi në mbrëmje..

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF