KreuFashion

Rikthen ‘look-un’ e 10 viteve më parë, Miley Cyrus duket “një yll”!

Rikthen ‘look-un’ e 10 viteve më parë, Miley Cyrus duket

Miley Cyrus ka bere nje ndryshim te papritur ne pamje: Ylli i ‘pop-it’ ka rikthyer ‘look-un’ e para 10 viteve dhe ndjekesit jane te nje mendjeje: Duket një yll!

Në disa foto të postuara në rrjete sociale Miley shfaqet me flokët ngjyre kafe të errët, ngjyrë kjo që ia thekson akoma edhe me shume tiparet e saj joshëse.

Këngëtarja me famë botërore,  ka eksperimentuar shumë me ‘look-un’ e saj ndër vite. Ajo eshte shfaaqur edhe me flokë shumë të shkurtra, e nga nga ekstrem ne tjetrin me ngjyrat si per shembull nga brune eshte kthyer ne bjond platin, duke reflektuar edhe fazat emocionale të jetës së saj.

Ndryshimi i fundit ishte i papritur, vetëm pak ditë pasi ajo publikoi këngën ‘Used to be Young’ ku përmes tekstit tregon hapat e karrierës së saj dhe vështirësitë që ka kaluar.

Komentuesit mendojne se me kete ndryshim, ajo eshte kthyer pas në kohën kur intepretonte në serialin mjaft popullor te Disney-t, ‘Hannah Montana’.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF