KreuFashion

5 modelet e këpucëve që do të na duhen për vjeshtën!

5 modelet e këpucëve që do të na duhen për

E dimë që shumë prej nesh na duket sikur dje ishte fillimi i qershorit, por kalendari na kujton që ‘hey’ jemi futur ne vjeshtë. Ndërsa dalëngadalë po pranojmë vera na la shëndenë, le të zgjohemi dhe të mirëpresim vjeshtën, që edhe pse s’ka plazhin dhe netët e ngrohta le ta pranojmë që ka plot veti të bukura për t’u shijuar. Ku ka më mirë se ta mirëpresësh stinën e re duke u informuar mbi trendet e modës që krijuesit e stilit kanë caktuar për këtë sezon. Edhe pse ndoshta ju tani mund të jeni të veshur ende me shapka dhe sandale, me siguri do të donit të dini se cilat janë trendet e këpucëve që do t’ju duhen për vjeshtën.

Më poshtë gjeni 5 modele trend të sezonit

Wedges

Këpucë që duken si çorape

Këpucë prej pellushi

Çizme të gjata Slouchy në vend të pantallonave

Këpucë të kuqe

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF