KreuFashion

Blogerja e famshme për Neymar: Ka shkuar me një burrë!

Blogerja e famshme për Neymar: Ka shkuar me një burrë!


Kjo nuk është periudha më e mirë për futbollistin brazilian Naymar.

Pasi i kërkoi falje publikisht bashkëshortes së tij për tradhëtitë e njëpasnjëshme, një tjetër akuzë edhe më e rëndë vjen për yllin e fushës së blertë.

Blogerja e njohur Sophia Barclay ka deklaruar se në një festë private pak kohë më parë Neymar ka kryer marrëshënie seksuale me një burrë. Të pranishmit në atë festë kanë firmosur një kontratë për të mos treguar çfarë ka ndodhur.
Por Sophia Barclay ka vendosur të thyejë këtë pakt dhe të hedhë ‘bombën’. Braziliani ka pasur marrëdhënie intime edhe me një burrë: “Ata bënë dashuri, pastaj u futëm në mes unë dhe një vajzë tjetër. Të gjithë u puthëm, nuk kishte kufi”.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF