KreuFashion

Nuk ka limite; trendi i sandaleve të kësaj vere është ai modeli që keni në dollap!

Nuk ka limite; trendi i sandaleve të kësaj vere është ai

Duket se industria e modës është treguar bujare këtës sezon sa i përket veshjeve të këmbës, pasi duket se vera 2023 pranon çdolloj modeli pa limite, mjafton të ndiheni ju mirë.  

Sandalet vijnë në të gjitha format dhe madhësitë: të sheshta, me taka, të trasha, me rripa, të endura, skulpturore, lista vazhdon dhe vazhdon.

Pavarësisht nga stili juaj, ku jetoni ose ku i kaloni pushimet, ne kemi mbledhur një gamë të gjerë opsionesh për ju që të hyni në humorin veror.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF