KreuFashion

Frymëzuar nga Kiara Tito: 8 modele flokësh për ditët e nxehta të verës!

Frymëzuar nga Kiara Tito: 8 modele flokësh për ditët e

Ndonëse me shprehjen ‘floku është gjysma e bukurisë’ të gjithë biem dakord, këto ditë të nxehta vere kur temperaturat po kalojnë çdo ditë mbi normalen, për shumë prej nesh të mbahen flokët lëshuar duket një mision i pamundur.

Kiara Tito, një prej vajzave më të bukura të ekranit shqiptar, flokët i ka pikë të fortë të fizikut të saj të hijshëm, e si e tillë ajo eksperimenton gjithmonë me modele të ndryshme stilimesh. Pikërisht në isntagramin dhe në daljet publike të Kiarës ne morëm disa modele elegante dhe të rehatshme flokësh për ditët e nxehta të verës.

Për mbrëmje, përgjatë ditës, për një dalje mes miqsh në bregdet, apo edhe për një rast special dasme a ditëlindje, duket se moderatorja Tito ka menduar për të gjitha dhe nëse ju i keni humbur, ne jua sugjerojme më poshtë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF