KreuStil Jetese

Duart në Instagram, si J.Lo, Ledina Çelo dhe Kylie Jenner

Gjej një detaj dhe trego duart. Mbi një çantë, në timon apo afër fytyrës suaj, zgjidhni një mënyrë për të ekspozuar manikyrin e ri ose unazat tuaja të preferuara.

Ky është një trend që na vjen nga personazhet e njohur. Fotografitë e tyre në Instagram janë bërë frymëzim për mënyrën se si të zbukurojnë thonjtë apo gishtërinjtë çdo vajzë që i ka parë.

Edhe pse e konsideruar si pjesë e vanitetit të VIP-ave, të gjithë, të famshëm dhe jo, e kanë një foto të tillë në Instagram apo Facebook.

Të shumtë janë personazhet që e kanë përqafuar këtë trend: Jennifer Lopez, Kylie Jenner, Ledina Çelo e shumë të tjerë.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF