KreuStil Jetese

10 veshje perfekte për në dasmat e këtij sezoni

Pak rregulla mbeten kur bëhet fjalë për t’u veshur për dasmë.. Nuk janë vetëm nuset ato që shqetësohen për veshjet gjatë ceremonisë së martesës. Të ftuarat, sapo marrin ftesën në dorë gjëja e parë që do të mendojnë është me siguri veshja. Në periudhën vjeshtë-dimër çështja bëhet disi më e vështirë por mos u shqetësoni, disa nga ekspertët më të mirë të modës ju japin disa sugjerime. Në galerinë e mësipërme mund të frymëzoheni dhe të përgatiteni sigurisht që të jeni e veshura më e bukur në ceremoninë e ardhshme martesore…

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF