Stili i rrugës, përse vajzat e modës janë gjithnjë me të zeza?

Pamja e zezë në tërësi ka shumë përfitime dhe vajzat e modës e kanë kuptuar. Garanton në  çdo rrethanë, shmang pellushin dhe e bën siluetën të duket më elegante. Pikërisht kjo! E zeza ia arrin që të biesh më shumë në sy dhe ndikimi chic funksionon gjithmonë.  Edhe në Shqipëri është e njëjta tendencë. Vajzat shqiptare të modës  e sjellin në versione të ndryshme. Po jua tregojmë.

        

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *