Viti i Ri ka ardhur më herët në familjen e këngëtarëve shqiptarë!

Çdokush po pret me padurim ardhjen e Vitit të Ri, e me siguri shumë prej jush po përgatiteni për mbrëmjen e ndërrimit të viteve. Por, siç tashmë të gjithë e dimë, ky moment i shumëpritur vjen ndryshe në vende të ndryshme të botës. Një nga familjet e njohura shqiptare e kanë festuar Vitin e Ri më shpejt nga ne, e jo më kot.

Vesa Luma dhe Big Basta kanë përjetuar emocionet e para të 2018-tës vetëm pak minuta më parë, ndërsa kjo nuk është e gjitha. Së bashku me Lianin e vogël, të tre kanë shijuar spektaklin e fishekzjarreve buzë detit. Kjo me siguri është hera e parë që familja kalon mbrëmjen e ndërrimit të viteve në stinën e verës.

Krejt ndryshe kjo vjen edhe për Vesën, që kur u shpërngul në Zelandën e Re, la pas Prishtinën e ftohtë e të mbuluar me borë. Epo, ndonjëherë rëndësi ka se cilër janë personat që ke përkrahë në të tilla raste!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *