Martohet në një ceremoni private moderatorja e njohur!

Ditën e sotme ka lidhur kurorë në një ceremoni private moderatorja e mirënjohur shqiptare Vilma Masha pas një lidhjeje disavjeçare.

Fotot e para të martesës së saj u postuan nga gazetarja e njohur sportive Ilda Bejleri në instagramin e saj, por edhe gazetari i morënjohur Drini Zeqo të cilët ishin disa nga të ftuarot ku shfaqej Vilma me babain e saj që e shoqëronte drejt altarit.


Vilma Masha është shumë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private dhe nuk dihet shumë as pë partnerin e saj. Ajo çka dimë është vetëm se ata kanë katër vjet sëbashku dhe që ka mbaruar studimet e larta në Romë për Shkenca politike dhe aktualosht punon në bankë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article