KreuStil Jetese

Një arratisje luksoze në Egjipt; kështu e gjeti 35-vjetori këngëtaren bjonde

Katy Perry ka festuar 35-vjetorin në një udhëtim spektakolar e luksoz me miqtë më të ngushtë në Egjipt.

 

 

Ancient Egyptians believed that when you pass on your heart had to be weighed. It had to be lighter than a feather to be qualified for the trip to the afterlife. My mother has called me feather since I was a little girl and I hope after all is said and done my heart is as light as one. This is 35.

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Me këtë rast këngëtarja realizoi një udhëtim 10 ditor të mbushur me argëtim, duke hipur në deve nëpër shkretëtirë dhe duke shijuar perëndimin e diellit mahnitës mbi piramidat, momente këto që u ndanë edhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

Në mesin e të ftuarve nuk mund të mungonte kurresesi edhe i fejuari i Katy, Orlando Bloom, i cili ndau gjithashtu në Instagram disa momente nga udhëtimi përfshirë edhe një përqafim romantik me gruan e tij të ardhshme.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF