KreuStil Jetese

Ngjarje e rëndë! Aktorja ther me thikë të ëmën në fundvit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kansas dhe ka si protagoniste aktoren e njohur te “Captain Amerika, Mollie Fitzgerald.

Sipas burimeve të “TMZ” dyshohet se aktorja ka goditur e therur me thikë të ëmën e saj dhe është arrestuar menjëherë nga policia për ngjarjen e rëndë.

Nëna e aktores së njohur, 68-vjeçarja e ndjerë, është gjendur e pajetë në shtëpi për shkak të plagëve të marra nga goditjet me thikë.

Ndërkaq policia nuk ka dhënë detaje të tjetra mbi ngjarjen apo për akuzat që rëndojnë mbi yllin e Captain America: The Avenger The First”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF